УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Увага! 3-4 грудня очікується погіршення погодних умов у західних та північних областях

Увага! 3-4 грудня очікується погіршення погодних умов у західних та північних областях

За даними Укргідрометцентру, у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях можливі опади у вигляді мокрого снігу з переходом у дощ та коливаннями температури з - 5°С до +7°С.

У частині Закарпатської, Львівської та по всій території Івано-Франківської області синоптики прогнозують коливання температури та значні опади з формуванням снігового покриву до 17-20 см.

Погодні умови можуть стати причиною ускладнення руху на деяких ділянках доріг і вулиць.

Службам автомобільних доріг доручено зосередити на дорогах достатньою кількість техніки, забезпечити постійний контроль за станом проїзду автошляхів державного значення та інформувати користувачів доріг про умови руху на них.

Шановні водії, звертаємо вашу увагу на необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами. За можливості утримайтеся від поїздок на далекі відстані. Будьте уважними, бережіть себе та своїх близьких

Перелік місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w.

Чергові диспетчери служб автомобільних доріг в областях : https://bit.ly/3GecZr4.