УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » УВАГА! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ У ЗАКАРПАТТІ!

УВАГА! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ У ЗАКАРПАТТІ!

За інформацією Укргідрометцентру, 21 лютого на Закарпатті та в Карпатах очікується сильний мокрий сніг та дощ. 21-22 лютого, у зв'язку зі снігопадами, у високогір'ї Закарпатської області оголошується значна (3 рівень) лавинна небезпека. 20-23 лютого, внаслідок очікуваної відлиги та руйнування льодових явищ, на притоках Дністра у Львiвській обл. існує загроза формування заторів льоду (посилення існуючих) з рiзким пiдвищенням рiвнiв води, при цьому можливе часткове затоплення заплав, сільськогосподарських угiдь, частин окремих населених пунктiв, господарських об'єктiв у Туркiвському, Дрогобицькому районах області.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. 

Варто відмовитися від поїздок пасажирам з дітьми та екскурсійним автобусам. Краще попередити винекнення надзвичайних ситуацій. На сайті Укравтодору можна знайти перелік пунктів обігріву і контакти наших диспетчерів, яким можна повідомити, що ви застрягли. Також на офіційних сторінках у фейсбук Укравтодору та Компанії «Автомобільні дороги України» буде оновлюватися оперативна інформація щодо стану проїзду та можливі обмеження руху.