УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » УВАГА! Схема об’їзду: будуємо шляхопровід у Чуднові на дорозі Н-03 в Житомирській області

УВАГА! Схема об’їзду: будуємо шляхопровід у Чуднові на дорозі Н-03 в Житомирській області

На автодорозі Н-03 Житомир – Чернівці поблизу міста Чуднів будуємо новий шляхопровід через залізничні колії.

Ділянка будівництва повністю перекрита.

Як об’їхати будівництво?

Якщо ви рухаєтеся з боку Хмельницького у напрямку Житомира в місті Любарі повертайте на дорогу Р-32 в напрямку Білої Церкви (там розміщені інформаційне пано). В районі села Краснопіль повертайте наліво та рухайтеся на північ через Трощу, Карпівці, Вільшанку.

Якщо їдете з Житомира – на Вільшанку треба повернути на виїзді з Чуднова. Або ж одразу їдьте з Житомира дорогою М-21 у напрямку Бердичева та повертайте в бік Хмельницького на дорогу Р-31. Це дозволить уникнути ділянки дороги місцевого значення, яку планується ремонтувати в 2021 році.

В рамках співпраці Укравтодору та Waze забезпечуємо оперативне інформування водіїв щодо перекриття руху та маршруту об’їзду: https://bit.ly/3bHNAY1

Детальніше про будівництво:

На будівництві шляхопроводу вже влаштовано фундаменти двох опор. Орієнтовний термін виконання робіт – кінець 2021 року.

Наразі, на двох опорах майбутнього шляхопроводу вже проведено армувальні роботи та влаштовано бетон. Тривають роботи з переносу ліній комунікацій, та проводиться підготовка до спорудження двох інших опор шляхопроводу.

Шляхопровід протяжністю 66,9 метри дозволить забезпечити неперервний рух автодорогою Н-03 від Житомира у напрямку Чернівців та підвищить безпеку руху на залізничному переїзді.

Підрядник: ТОВ «Мостобудівельний загін №112».

У рамках Програми «Велике будівництво» в 2020 році в Житомирській області буде оновлено 80,3 км доріг державного значення.