УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Чернівецькій області місцева влада робить неякісний ремонт без погодження з Укравтодором

В Чернівецькій області місцева влада робить неякісний ремонт без погодження з Укравтодором

3 серпня 2016 року через Facebook до Укравтодору надійшло повідомлення про неякісно проведений ремонт автомобільної дороги в с. Великий Кучурів Чернівецької області. На відео було видно, що шмат шойно влаштованого асфальтобетонного покриття можна з легкістю відірвати руками. 

Керівництвом Укравтодору було негайно вжито відповідних заходів. Проведеним обстеженням виявлено, що вулиця В. Бузенка, на якій проводився ремонт співпадає з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О26044 Чернівці – Глибовка.

Великокучурівська сільська рада виступила ініціатором ремонту, який був проведений  за рахунок місцевих коштів. Роботи на об’єкті проводились без погодження з Службою автомобільних доріг, яка є балансоутримувачем даної дороги. 

Слід зазначити, що Служба попередньо направляла листи районним державним адміністраціям щодо недопущення виконання робіт на дорогах загального користування без погодження зі Службою обсягів та конструктивів, в тому числі лист було направлено вищезгаданій райдержадміністрації.

Коли Укравтодор погоджує ремонтні роботи, він бере на себе відповідальність за якість їх виконання. Тобто, від Служби направляються фахівці, які контролюють дотримання усіх технологій, температурних режимів та інших технічних вимог від першого дня ремонту до здачі об’єкту в експлуатацію. Окрім цього усі ремонтні роботи та стан покриття на дорогах загального користування контролює відповідна організація – ДП «Дорцентр». 

«Я ще раз наголошую, що якість виконання робіт на сьогодні – найважливіше завдання. Ми всіляко підтримуємо залучення коштів місцевих адміністрацій, але звертаємо увагу, що всі роботи мають в обов’язковому порядку погоджуватись з Укравтодором, як балансоутримувачем доріг загального користування. Тільки дотримуючись усіх норм та процедур, ми зможемо уникнути подібних випадків. Окрему подяку хочу висловити активістам, які помітили порушення технічних вимог. Впевнений, що разом ми зможемо подолати як корупцію, так і халатність в роботі» - зазначив Євгеній Барах.

Керівництово Укравтодору в терміновому порядку направлено лист сільському голові щодо негайного припинення проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування до надання на погодження документації.

Нагадаємо, Укравтодор приймає звернення громадян через сторінку Держагентства Facebook. Керівництво закликає долучитися до контролю якості за виконанням ремонтних робіт на дорогах загального користування.

«Якщо ви бачите, що дорожники працюють у дощ, або не дотримуються правил безпеки руху чи, наприклад, щойно відремонтована дорога, на вашу думку, зроблена неякісно - надсилайте, будь ласка, нам у Facebook» - йшлося в офіційному повідомленні. 

Прес-служба Укравтодору