Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Донецька область

В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Донецька область

Керівники Служб автомобільних доріг в областях доповіли про хід виконання робіт з капітальних та поточних середніх ремонтів.

На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів та проєктування на 2020 та наступні роки з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу. Такі плани будуть узгоджені із зацікавленими міністерствами та організаціями.

Окрема увага була приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.

Вперше за багато років більшість об’єктів на Донеччині відновлювали капітальним ремонтом, що дозволило привести ділянки пріоритетних трас до необхідних параметрів доріг II та III категорій і сучасних стандартів безпеки дорожнього руху (з відкриттям дальності видимості, «згладжуванням» віражів, улаштуванням перехідно-швидкісних смуг тощо).

Безумовно, головним досягненням донеччан можна назвати завершений капремонт стратегічної траси Н-08 за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь, км 673+089-км 689+489, км 689+489-км 704+489 (понад 30 км). Таким чином, враховуючи ремонти попередніх років, дорогу по всій протяжності у межах Донецької області (41,5 км), від кордону із Запорізькою областю до Маріуполя, – повністю відремонтовано.

Крім того, впродовж ремонтно-будівельного сезону капремонти тривали за основними напрямками руху:

• а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 28+300-км 36+750, між населеними пунктами Андріївка – Сергіївка за маршрутом руху Добропілля – Краматорськ;
• а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 686+000-км 702+000, за маршрутом Слов’янськ – Бахмут поблизу с. Никонорівка;

• а/д Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка, км 31+000-км 35+000, поблизу с. Нова Полтавка за маршрутом Мирноград – Костянтинівка.

Також дорогою до перлини Донеччини – Свято-Успенської Святогірської Лаври – відновлено (поточним середнім ремонтом) міст через р. Сіверський Донець на дорозі Т-05-21 /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська, км 6+895.