Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Херсонська область

В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Херсонська область

Керівники Служб автомобільних доріг в областях доповіли про хід виконання робіт з капітальних та поточних середніх ремонтів.

На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів та проєктування на 2020 та наступні роки з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу. Такі плани будуть узгоджені із зацікавленими міністерствами та організаціями.

Окрема увага була приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.

Цього року в Херсонській області основну увагу приділили ремонту міжнародної траси М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) за маршрутом Херсон - Новоазовськ.

Ремонти проводились на двох ділянках загальною протяжністю 14,5 км.

Автомобільна дорога М-14 – входить до міжнародного транспортного коридору Чорноморської Європейської співдружності (ЧЕС) та міжнародних автомагістралей категорії «Е» на території України – і має індекс Е-58.

Інтенсивність руху складає більше 5000 тис. авт. на добу і в основному це вантажні автомобілі. Дорога входить до пріоритетного напрямку визначеного державною програмою розвитку доріг і забезпечує транспортне сполучення областей України з курортними зонами на Чорноморському побережжі України та морськими портами, а також транзитного міжнародного сполучення навколо Чорного моря. Тому, це продовження ремонтних робіт за маршрутним принципом (у період з 2016 по 2018 рр. відремонтовано поточним середнім ремонтом 30,8 км дороги).

З метою збереження мостів за рахунок коштів на експлуатаційне утримання проводяться роботи з заміни гідроізоляції на прогонових будовах та влаштуванню нового асфальтобетонного покриття на мосту по греблі Каховської ГЕС на автодорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.