Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Хмельницька область

В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Хмельницька область

Керівники Служб автомобільних доріг в областях доповіли про хід виконання робіт з капітальних та поточних середніх ремонтів.

На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів та проєктування на 2020 та наступні роки з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу. Такі плани будуть узгоджені із зацікавленими міністерствами та організаціями.

Окрема увага була приділена штучним спорудам особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.

Цього року у Хмельницькій області продовжили ремонт автомобільної дороги міжнародного значення М-12, що є частиною транснаціонального коридору GO Highway. Зокрема, проведено реконструкцію під’їзду до м. Хмельницького, збудовано кільцеву розв’язку, капітально відремонтовано ділянку у напрямку кордону із Тернопільщиною.

На стадії завершення знаходиться, розпочатий минулого року, капітальний ремонт найнебезпечнішої ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці у с. Гуменці біля м. Кам’янець-Подільського та поточний середній ремонт ділянки на обході м. Старокостянтинова.

Окрему увагу було приділено територіальним автодорогам Шепетівка-Чуднів-Бердичів у межах м. Полонного та Чернелівка-Городок-Смотрич.

Всього по області цього року відновлено 27 км автодоріг.

Окрема увага приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані. Зокрема, завершується капітальний ремонт мостів через р. Мукша та через р. Случ, що на автодорозі Н-03.