Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Запорізька область

В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Запорізька область

Керівники Служб автомобільних доріг в областях доповіли про хід виконання робіт з капітальних та поточних середніх ремонтів.

На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів та проєктування на 2020 та наступні роки з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу. Такі плани будуть узгоджені із зацікавленими міністерствами та організаціями.

Окрема увага була приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.

Упродовж 2019 року Службою автомобільних доріг у Запорізькій області окрему увагу було приділено роботам з поточного середнього ремонту на автодорозі стратегічного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь.

Відтепер м. Запоріжжя та м. Маріуполь з’єднує відновлена дорога європейського рівня, з новими автопавільйонами тротуарами, освітленням та іншими засобами з організації безпеки дорожнього руху. Роботи з благоустрою знаходяться вже на завершальному етапі.

Так, у поточному році планується ввести в експлуатацію 123,7 км дороги.

Крім того, роботи з поточного середнього ремонту було проведено і на дорозі Н-30 Василівка - Бердянськ на ділянці км 55+082 - км 89+526.

Також завершено роботи з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта.

У 2019 році значна увага була приділена і мостовим спорудам, які знаходяться на дорогах загального користування державного значення. Так, протягом цього року в області завершено аварійні роботи двох штучних споруд та підходять до завершення аварійні ремонтні роботи ще на трьох мостах.