Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Державному агентстві автомобільних звітували керівники служб тих областей, виконання річних планів в яких є меншим, ніж в середньому по країні

В Державному агентстві автомобільних звітували керівники служб тих областей, виконання річних планів в яких є меншим, ніж в середньому по країні

Із керівниками Служб автомобільних доріг в областях зустрівся керівник Укравтодору Славомір Новак, який поставив чіткі завдання стосовно плану реалізації кожного з об'єктів по області та суворим строкам їх виконання.

Славомір Новак: «Кожен із начальників Служб несе персональну відповідальність за виконання поставлених завдань - здійснення робіт, дотримання графіків спрямування коштів на об’єкти ремонтів, якість робіт. Я суворо контролював та буду контролювати, наскільки мобілізовані Служби для виконання намічених на цей рік обсягів робіт».

Такий підхід вже дає свої результати - уперше раз за всю історію України відсоток виконання запланованих робіт в окремих областях на кінець серпня становив 90-96%. Загальне виконання по країни – близько 70%.

Так, відсоток виконання робіт понад 90% - в 4 областях, 80-90% - в 6 областях, 70-80 % - в 2 областях, 60-70% - в 2 областях, 50-60% – в 3 областях, до 50% - в 7 областях.

На нараді начальники служб детально доповіли про стан справ по кожній області, окреслили проблемні питання, надали графіки виконання робіт.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Хочу повідомити, що кожен начальник Служби має виходити з того, що наприкінці жовтня роботи повинні бути завершені. Практика проведення ремонтних робіт, коли падає сніг, має відійти у минуле. Кожна копійка платників податків має бути використана розумно та скерована для якісного будівництва та ремонту дорожньої інфраструктури».