УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Укравтодорі провели командно-штабні навчання

В Укравтодорі провели командно-штабні навчання

Командно-штабні навчання проведені для запобігання надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування державного та місцевого значення під час екстремальних погодних умов осінньо-зимового періоду.

До навчань долучилися представники Укравтодору, управління організації реагування на надзвичайні ситуації та координації аварійно-рятувальних формувань ДСНС, Національної поліції України, ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Державної служби України з безпеки на транспорті, Київської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників.

Навчання складається з відпрацювання алгоритму дій під час екстремальних погодних умов, організацію міжвідомчої та міжобласної взаємодії щодо своєчасного обмеження руху, контроль за дотриманням обмежень на час негоди.

Начальник Управління експлуатації доріг Олег Федоренко зазначив, що цьогоріч при Укравтодорі діятиме оновлений аналітичний центр, значно розшириться диспетчерська служба та його функціональність. Зокрема, тепер інформація з областей буде надходити не до одного відповідального чергового, а до закріпленого за конкретним регіоном. Всі місця можливих переметів, заторів та інших ускладнень руху будуть позначатися на онлайн-мапах, щоб швидко інформувати водіїв про стан проїзду.

З 2018 року в Укравтодорі функціонує Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

Взимку 2019 за ініціативою Олександра Кубракова, Голови Укравтодору була запроваджена система GPS-датчиків на всій техніці, яка працює на зимовому утриманні доріг.