УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Велике будівництво 2021 у Дніпропетровській області

Велике будівництво 2021 у Дніпропетровській області

  • Південний обхід Дніпра завершимо до Дня Незалежності України

  • будівництво Північного обходу Дніпра плануємо розпочати у 2021 році

  • у цьому році в області оновимо та побудуємо 387 кілометрів доріг державного значення

 

Південний обхід Дніпра

Триває будівництво другої черги Південного обходу м. Дніпро — це 7-ми кілометрова ділянка від Запорізької траси Н-08 до Південного мосту. У рамках проєкту передбачено будівництво 2 транспортних розв’язок у двох рівнях, штучних споруд для проїзду сільгосптехніки, перевлаштування магістральних газопроводів, повітряних ліній електропередачі та інших комунікацій.

«Наша мета — відкрити дорогу для проїзду транспорту вже до 24 серпня цього року. Теперішні темпи будівництва дозволяють впевнено про це говорити.

Станом на сьогодні готовність проєкту — 43 %. Роботи відбуваються одразу на декількох ділянках, зокрема будуються штучні споруди: шляхопровід для пропуску сільгосптехніки, дворівнева транспортна розв’язка. Паралельно відбувається перевлаштування магістральних газопроводів, повітряних ліній електропередачі та інших комунікацій» — розповідає Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

 

Північний обхід Дніпра

«Наразі ми ведемо перемовини з Міністерством фінансів України про те, щоб розпочати роботи на Північному обході Дніпра. Одному з найбільших мегаполісів України вкрай необхідна сучасна обхідна дорога. У рамках Великого будівництва у 2020 році ми вже довели, що вміємо швидко та якісно повертати інвестиції та завершувати довгобуди» — розповідає координатор президентської програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

➡ Дорожні плани на 2021 рік — оновлення та будівництво 387 км державних доріг

Добудовуємо Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка. Це дорога першої категорії з 4 смугами руху. Протяжність у межах Дніпропетровщини — 58,1 км. Наразі вже збудовано 28 км сучасного автошляху.

«Взимку будівельники працювали над зведенням штучних споруд — будівництвом мосту через канал Дніпро — Донбас та дворівневої транспортної розв’язки у Царичанському районі. Істотні зрушення на будівництві мосту через канал очікуємо вже у травні цього року. У цілому ж роботи на усій протяжності маршруту Київ — Дніпро плануємо завершити вже у 2021 році» — коментує Олександр Кубраков.

У 2021 році оновимо дорогу М-04 Знам’янка — Луганськ — Ізварине на всій протяжності. Це частина «Дороги єдності» М-30 Стрий — Ізварине.

Дорога стане швидкісним коридором між західними та східними областями України та стане найдовшою трасою країни: майже 1400 км. З них 259,3 км пролягає територією Дніпропетровщини.

Завершимо розпочату торік дорогу Н-11 Дніпро — Миколаїв (через Кривий Ріг)

У 2020 році ввели в експлуатацію 14,5 км від м. Кривий Ріг до межі з Миколаївською областю.Наразі роботи тримають на ділянці протяжністю 43,8 км. Введення в експлуатацію заплановано на червень 2021 року.

Завершимо оновлення Н-23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя у всіх областях

«На фоні масштабних ремонтів минулого року, невідремонтована Н-23 залишалась найгіршою дорогою національного значення в області. Минулого року ми вже відновили дорогу Н-23 на ділянці від Кіровоградської області до Кривого рогу, а цього року плануємо повністю завершити оновлення дороги у всіх областях.

Також незабаром розпочнуться активні роботи на низці доріг територіального значення. Це 7 доріг, що з’єднують міста та містечка Дніпропетровщини між собою і мають важливе значення для збільшення внутрішньорегіональної мобільності», — розповідає Олександр Кубраков.

Усього у 2021 році у рамках президентської програми “Велике будівництво” планується оновити та побудувати 387 км доріг державного значення у Дніпропетровській області.