УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Відмінено торги, що були проведені за декілька днів до переходу на Prozorro

Відмінено торги, що були проведені за декілька днів до переходу на Prozorro

Нещодавно Укравтодор звітував громадськості щодо виявлення фактів оголошення про проведення процедур закупівель в останні дні дії Закону України «Про здійснення державних закупівель»  службами автомобільних доріг у Закарпатській, Київській та Черкаській областях на 1,5 млрд. грн. Станом на сьогодні такі торги відмінені замовниками завдяки оперативному і вчасному реагуванню керівництва Укравтодору та у найближчий час будуть оголошені вже на Prozorro.


Керівництво Укравтодору постійно здійснює методологічну та роз`яснювальну роботу для підпорядкованих служб автомобільних доріг та облавтодорів, зокрема, інформує про роз`ясення Міністрества економічного розвитку і торгівлі України стосовно особливостей застосування законодавства про публічні закупівлі та надає рекомендації щодо формування якісної тендерної документації у відповідності до вимог чинного законодавства.

 

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей в період з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на загальну суму близько 1,5 млрд. грн., зокрема Службою автомобільних доріг у Київській області було оголошено чотири процедури закупівлі загальною вартістю понад 944,5 млн. грн., у Закарпатській області  – 320 млн. грн. та у Черкаській області – 62,1 млн. грн. Під час проведення моніторингу закупівель було виявлено, що виконання робіт по даним процедурам заплановано протягом 2016-2017 років, а в Закарпатській області – 2016-2018. Отже, терміновість проведення цих тендерів не обґрунтована, відповідно виникають питання щодо їх прозорості.  

 

Прес-служба Укравтодору