УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Відновлено заморожене на 2 роки будівництво автотранспортної магістралі через р.Дніпро в Запоріжжі

Відновлено заморожене на 2 роки будівництво автотранспортної магістралі через р.Дніпро в Запоріжжі

Укравтодор відновив заморожене на 2 роки будівництво автотранспортної магістралі через р.Дніпро в Запоріжжі. Нинішній Уряд виділив  на це – 222,663 млн.грн, обласний і міський бюджети Запоріжжя – 30 млн.грн

Наразі завершений другий етап поздовжнього насування верхової гілки прогонової будови балкового мосту через р.Старий Дніпро довжиною 340,6 м, зібраної на стапелі методом укрупнювального збирання. Також відновлене електропостачання на естакаді довжиною 346,6 м на о.Хортиця на примиканні до балкового мосту і виконується демонтаж підвісної опалубки на естакаді довжиною 260 м на першому з’їзді транспортної розв’язки №3.

 «Укравтодор тісно співпрацював з Урядом, щоб нарешті «розморозити» це будівництво. На даний момент гроші виділені Службі автомобільних доріг у Запорізькій області», - повідомив т.в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Євген Барах під час робочої наради з керівниками генпідрядної, генпроектувальної та підрядних організацій, представниками Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

За його словами, передбачене фінансування дає можливість впродовж року відновити і завершити будівництво мосту через р. Старий Дніпро та відкрити рух автотранспорту з правого берега на острів Хортиця; завершити роботи з будівництва пілону; здійснити розрахунки з підрядними організаціями за попередньо виконані будівельно-монтажні, проектні роботи та використані матеріали.

Водночас, Євген Барах наголосив, що вимагатиме чіткого дотримання графіку робіт і ретельно контролюватиме якість їхнього виконання.