УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Відсьогодні при Укравтодорі цілодобово працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення

Відсьогодні при Укравтодорі цілодобово працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення

У зв'язку з проходженням 26-27 січня активного циклону, у південних областях очікується сніг та хуртовини при поривах вітру до 20 м/с та утворення снігового покриву до 20 см.   

Такі погодні умови можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

З метою вжиття необхідних заходів при Укравтодорі відсьогодні з 18:00 працює Штаб за участі представників Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, АТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Державної служби України з безпеки на транспорті, Київської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, Асоціації міжнародних перевізників України, Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників України.

Штаб Укравтодору працює на базі ситуаційного центру, де використовуються сучасне обладнання та програмно-технічні рішення.

Для отримання інформації про стан проїзду автошляхами та оперативного реагування на надзвичайні ситуації громадяни можуть скористатися цілодобовою гарячою лінією: (044) 287–11–40.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням дорожнього руху на дорогах державного значення, просимо звертатись до чергових диспетчерів служб в областях: https://bit.ly/3aAKPJs

Водіям великогабаритного транспорту радимо користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг. Для зручності, всі вони відзначені на Google-мапі: http://bit.ly/2WsAaZe.