УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » За амбітним планом Укравтодору у 2020 році у Житомирській області буде збудовано та відремонтовано 125,8 кілометрів доріг державного значення

За амбітним планом Укравтодору у 2020 році у Житомирській області буде збудовано та відремонтовано 125,8 кілометрів доріг державного значення

За амбітним планом Укравтодору у 2020 році у Житомирській області буде збудовано та відремонтовано 125,8 кілометрів доріг державного значення.

Про які ділянки йдеться:

• Наразі триває реконструкція, капітальний та поточний середній ремонт автомобільної дороги М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський (через м. Вінницю). Планується відремонтувати 77,0 км. Продовжено роботи по будівництву мосту через р. Желонь та розпочато поточний середній ремонт окремих ділянок.
• Поточний середній ремонт М-07 Київ — Ковель — Ягодин (на м.Люблін). Планується відремонтувати 25,0 км. Стадія торгів.
• Планується капітально відремонтувати ремонт міст через р. Случ на автомобільній дорозі Р-49 Васьковичі — Шепетівка на км 92 + 35 (57 км). Проведено торги, заключено договір на виконання робіт.
• Поточний середній ремонт Т-06-11 Ставище - Брусилів – Попільня. Планується відремонтувати 23,8 км. Розроблено ПКД, найближчим часом планується торги.

Реконструкція Північної об’їзної Житомира

У рамках спільного проєкту Укравтодору і ЄБРР та ЄІБ наразі відбувається реконструкція автомобільної дороги М-06 Київ – обхід м. Житомира. Підрядна організація, компанія Sinohydro Corporation має контракт з Укравтодором з листопада 2017 року. Роботи ведуться з червня 2018.

Умови контракту:

• Строк реалізації Контракту: 2018-2020 роки.
• Протяжність ділянки: 22 км.
• Передбачено доведення ділянки автодороги до І-б технічної категорії.
• Кошторисна вартість Контракту: 42,30 млн євро.
Станом на 30 квітня 2020 року фактична вибірка коштів становить 17,218 млн євро.

 “Станом на сьогодні штат персоналу Підрядника мобілізовано на 100%. Та всього за Контрактом підрядником виконано робіт на 43%. З них 75% готових дорожніх робіт, 37% – будівництво шляхопроводів, 16,7% перенос комунікацій.

Така ситуація ставить під загрозу репутацію всіх китайських компаній, які прагнуть працювати на дорожньому ринку України. Ми щиро сподіваємося, що заходи, які наразі проводить компанія Sinohydro будуть достатніми для швидшого завершення проєкту” - коментує ситуацію Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Що з місцевими дорогами?

За рахунок субвенції з державного бюджету у Житомирській області цього року планується оновити 76,3 км доріг.

У сумі в 2020 на Житомирщині держава відремонтує та побудує 202 км доріг загального користування.

Посилання на відеоматеріали: https://fex.net/ru/s/lsdvczk