УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » За ініціативи Укравтодору відкрито для громадськості роботу Технічної ради

За ініціативи Укравтодору відкрито для громадськості роботу Технічної ради

Державне агентство автомобільних доріг України продовжує запровадження політики відкритості та прозорості у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, більш відкритою для громадськості стала робота Технічної ради.

З 1 березня 2017 року Укравтодор затвердив нове положення про Технічну раду. Відтепер всі рішення та протоколи засідань публікуватимуться на офіційному сайті Агентства, а до її складу увійшли представники кількох громадських організацій.

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Крок за кроком ми відкриватимемо для громадськості інформацію про ремонти та будівництво автомобільних доріг - на своєму сайті, під час презентацій, у співпраці з громадськими організаціями. Нам немає чого приховувати. Суспільство очікує від нас прозорості, і ми її забезпечимо. Минулого року ми перевели всі закупівлі на платформу ProZorro, цього року оприлюднимо звіти з фінансування, плани роботи, обсяги виконаних ремонтів, технічні стандарти, вимоги».

У спеціальному розділі на сайті Укравтодору (ukravtodor.gov.ua/timeline/tekhnichna_rada.html) вже оприлюднено нове положення про Технічну раду, її склад та протоколи засідань ради, які відбулись цього року. У майбутньому протоколи засідань публікуватимуться протягом 5 робочих днів.

Технічна рада Державного агентства автомобільних доріг України — це дорадчий орган, до складу якого входять експерти та фахівці галузі: досвідчені проектанти, мостовики, будівельники тощо. На своїх засіданнях вони розглядають проектні рішення та технічні пропозицій з проектування, будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, мостів та інших об’єктів дорожнього господарства, опікуються нормами безпеки дорожнього руху, санітарних та екологічних нормативів, розглядають рекомендації щодо раціонального використання коштів.