УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Застосування склокомпозитних ґраток вітчизняного виробництва при армуванні асфальтобетонних покриттів доріг Харківської області

Застосування склокомпозитних ґраток вітчизняного виробництва при армуванні асфальтобетонних покриттів доріг Харківської області

На автомобільній дорогі М-03 Київ – Харків – Довжанський у серпні 2013 року при реконструкції ділянки км 7+018 – км 7+568 для армування асфальтобетонних шарів покриття використовували склокомпозитні геоґратки вітчизняного виробництва. Дана інноваційна технологія дозволяє забезпечити високу здатність асфальтобетонного покриття протистояти утворенню колій, просадок і тріщин, та підвищити довговічність конструкції дорожнього одягу в цілому.

Також при армуванні асфальтобетонного покриття була врахована інтенсивність руху транспорту (більш 20 тис. автомобілів за добу) та наявність у транспортному потоці значної кількості великовагових вантажівок, а також розташування об'єкта в межах міста Харкова. 

Важливо відзначити, що для Служби автомобільних доріг у Харківській області ця ділянка стала другою, уведеною в експлуатацію у 2013 році. Раніше на цій же дорозі у квітні 2013 року було відремонтовано 6 локальних ділянок з пластичними деформаціями на в’їзді у м. Харків на Сумському шляхопроводі. 

Впровадження композитних ґраток вітчизняного виробництва для армування асфальтобетонних покриттів планується на автомобільних дорогах України в місцях інтенсивного гальмування, на автодорожніх мостах, перед перехрестями зі світлофорами та в інших проблемних місцях.

Файли для завантажування