УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Затверджено Антикорупційну програму Державного агентства автомобільних доріг України на 2018 рік

Затверджено Антикорупційну програму Державного агентства автомобільних доріг України на 2018 рік

У рамках розробки та підготовки Антикорупційної програми Державного агентства автомобільних доріг України на 2018 рік відбулося засідання Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків Укравтодору.

На засіданні Комісії обговорили результати проведеної роботи щодо оцінки корупційних ризиків, затверджено звіт, який містить опис ідентифікованих корупційних ризиків, чинники корупційних ризиків та можливих наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією,  розробили механізм оцінки корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення на 2018 рік.

За результатами проведеної роботи наказом Укравтодору від 20 березня 2018 року № 85 затверджено Антикорупційну програму Державного агентства автомобільних доріг України на 2018 рік.

Після погодження в установленому порядку програми Національним агентством з питань запобігання корупції України її буде розміщено на сайті Укравтодору.