УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Завдяки Prozorro Укравтодору вдалося заощадити близько 33% коштів від вартості закупівель

Завдяки Prozorro Укравтодору вдалося заощадити близько 33% коштів від вартості закупівель

8 Служб автомобільних доріг в областях вже провели 15 закупівель на Prozorro. Завдяки онлайн-аукціону вдалося заощадити близько 33% бюджетних коштів

«Проведення перших 15 закупівель в областях в системі Prozorro дали до 33% економії бюджетних коштів, завдяки зниженню цін на аукціоні», – про це сьогодні, 31 серпня 2016 року, повідомив тимчасовий очільник Укравтодору Євгеній Барах в ході своєї доповіді на засіданні Уряду. 

Крім цього, він зазначив, що перші позитивні результати дав і безпосередній контроль Держагентства за придбанням матеріалів для виконання дорожніх ремонтних робіт – зекономлено близько 20% від попередньо заявленої вартості.

Євгеній Барах наголосив, що контроль за вартістю матеріалів – це один із трьох нових підходів в адмініструванні фінансування дорожнього господарства.

«Щодо підходів адміністрування фінансування: ми змінили деякі речі. Перше – фінансуються лише ті організації, які надали гарантію на якість виконання робіт. На сьогодні це вже зробили майже усі підрядні організації. І в договорах це все зазначено, в тому числі усунення недоліків за рахунок підрядників. Друге – аванси ми виплачуємо лише у тому випадку, коли на об’єкті вже повним ходом розпочато ремонтно-будівельні роботи.І третє – контролюємо вартість матеріалів для виконання цих ремонтних робіт» – зазначив Євгеній Барах.

Прес-служба Укравтодору