УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Завершено будівництво нового шляхопроводу на трасі Н-01 Київ–Знам’янка

Завершено будівництво нового шляхопроводу на трасі Н-01 Київ–Знам’янка

У місті Городище на Черкащині зведено шляхопровід через залізницю на км 164+068 автошляху Н-01. Штучна споруда за 58 років експлуатації добряче зносилася. Почалося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття.

Реконструкцію шляхопроводу розпочали наприкінці літа торік. Сьогодні її завершено.

На час проведення робіт рух транспорту здійснювався тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям та із залізничним переїздом, які були збудовані поруч.

У ході реконструкції було повністю демонтовано стару конструкцію. Новозбудований шляхопровід має ширшу на 2 метри проїжджу частину.

Облаштовано нові опори шляхопроводу, прогонової споруди, влаштовано нову монолітну плиту проїзної частини, замінено балки, влаштовано водовідведення, встановлено нове бар’єрне та перильне огородження. Також влаштовано тротуари, штучне освітлення, яке незабаром запрацює. Нове асфальтобетонне покриття укладено на споруді та підходах. Нанесено розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

Підрядна організація: ТОВ «МОСТ-Девелопмент».

У 2021 році за амбітним планом президентської програми Велике будівництво в Черкаській області буде відремонтовано 259 км доріг загального користування державного значення.