Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Завершується підготовка проектної документації по будівництву Північного обходу Львова

Завершується підготовка проектної документації по будівництву Північного обходу Львова

В Державному агентстві автомобільних доріг України провели чергову нараду щодо обговорення проектної документації Північного обходу Львова.

Ця ділянка дороги матиме І технічну категорію і включатиме 4 багаторівневі розв’язки. Найсучасніша з них буде знаходитися на перетині доріг М-06 та Н-17 та матиме два швидкісні з'їзди по трасі М-06 - через Львів до Чопа та східного в’їзду до міста, а також з боку Тернополя у напрямку Північного обходу Львова.

Олександр Кава, радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України: «Північний об’їзд Львова має відповідати найсучаснішим стандартам якості, зручності та безпеки. Особливу увагу приділяємо розв’язкам. Завдяки Північній об’їзній дорозі знизиться навантаження на Південну об’їзну дорогу Львова, зменшиться кількість транзитного транспорту через Львів, стане зручнішим сполучення для жителів передмість Львова, покращиться екологічна ситуація в регіоні».

Спорудження Північного об’їзду Львова стане частиною транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Ця дорога з’єднає міжнародну трасу М-06/Е-40 Київ–Львів-Чоп з трьома міжнародними дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею: М-09/Е-372, М-10 та М-11/Е40. Проект реалізовуватиметься за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових організацій.

Протяжність нової ділянки автостради становитиме близько 24 км проти 45 км нинішнього Південного об’їзду.