УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Збережи життя: в Укравтодорі починають реалізовувати програму безпечних наземних пішохідних переходів

Збережи життя: в Укравтодорі починають реалізовувати програму безпечних наземних пішохідних переходів

Цього року Державне агентство автомобільних доріг України у межах реалізації програми ліквідації місць концентрації ДТП почне облаштування наземних пішохідних переходів у відповідності до  сучасних міжнародних стандартів.

Зокрема, будуть встановлені попереджувальні знаки переходів не тільки на узбіччі дороги, але й над проїзною частиною, що підвищить видимість зони переходу  зі 100-150 м до 800-900 м. За необхідності у межах переходу буде встановлено додаткове освітлення та організовані острівки безпеки.

Новий стандарт облаштування наземних переходів  з’явився ще 3 роки тому, проте цьому питанню не приділялося належної уваги.  Як результат, Україна продовжує посідати перше місце в Європі за кількістю постраждалих у ДТП. Зокрема, минулого року на українських дорогах загинуло 4003 особи, постраждало – 31 000.

Радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава: «Керівництво Укравтодору добре розуміє, наскільки серйозним є питання організації руху на пішохідних переходах. З цього року ми починаємо реалізовувати програму  безпечних наземних пішохідних переходів, основною метою якої є підвищення рівня безпеки  та ліквідація місць концентрації ДТП. Упевнені в тому, що ці зміни матимуть позитивний результат,  і в України зменшиться  кількість постраждалих у ДТП».