УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Звільнено Керівника Кіровоградської служби за грубі порушення під час ремонту дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

Звільнено Керівника Кіровоградської служби за грубі порушення під час ремонту дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

Нове покриття дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, на якій виконувався як поточний дрібний, так і поточний середній ремонт, потріскалося та пішло хвилями. Окрім цього, Працівники ТП «Дорцентр» в ході планової перевірки якості виконаних робіт виявили аналогічні недоліки та дали доручення їх усунути.

30 серпня 2016 року було проведено повторну перевірку щодо усунення вищезазначених недоліків. Окрім того, що порушення не були виправлені, додатково було виявлено руйнування кромки, експерти виявили нову вибоїну, узбіччя також досі належним чином не облаштовані. У зв’язку з цим, керівника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області було звільнено за грубі порушення професійних обов’язків.

«Я ще раз наголошую – якість ремонтних робіт сьогодні для нас першочергове завдання. Наразі ми проводимо масштабні перевірки і будемо звільняти людей допоки не досягнемо бажаного результату. Я дуже хочу, щоб керівники Служб на своїх посадах навчилися нести персональну відповідальність за кожну свою дію в рамках професійних обов’язків» - наголосив Євгеній Барах, тимчасовий очільник Укравтодору.

Прес-служба Укравтодору