Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини Регіонів » 5 жовтня Президент України Петро Порошенко особисто перевірив хід виконання ремонтних робіт на автодорозі М-15 Одеса – Рені (на Бухарест)

5 жовтня Президент України Петро Порошенко особисто перевірив хід виконання ремонтних робіт на автодорозі М-15 Одеса – Рені (на Бухарест)

Сьогодні, 5 жовтня, Президент України Петро Порошенко особисто перевірив хід виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі державного значення М-15 Одеса – Рені (на Бухарест) та ознайомився з інвестиційною пропозицією будівництва мостового переходу через річку Дунай.

Разом із Прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим, Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, Головою Укравтодору Славоміром Новаком, головою Одеської ОДА Максимом Степановим та начальником Служби автомобільних доріг в Одеській області Олегом Вариводою обговорювалась інвестиційна пропозиція будівництва мостового переходу через річку Дунай, яка розроблена задля забезпечення автомобільного сполучення між державами Україна, Румунія, Болгарія та Туреччина. Президент України та Прем’єр-міністр Болгарії наголосили, що будівництво транскордонного міжнародного маршруту, який би з’єднав Україну та Болгарію, відповідає економічним інтересам обох країн.

Також начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода розповів про стан виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені, які тривали на протязі трьох років. Нагадаємо, що за 2016 рік відремонтовано - 56,2 км, у 2017 році - 138,8 км, цьогоріч ремонтні роботи тривають на 93,7 км автодороги М -15 Одеса – Рені
« Я сів за кермо та особисто відчув задоволення від відремонтованої дороги. Вона чудова!» - підкреслив Президент України Петро Порошенко.