УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Укравтодор » Про нас » Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державного агентства автомобільних доріг України

Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державного агентства автомобільних доріг України

ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства 
інфраструктури України 
14.06.2013  № 403


Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
5 липня 2013 р.
за № 1124/23656

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Державного агентства автомобільних доріг України

 

I. Загальні положення

1.1. Державне агентство автомобільних доріг України має такі відомчі заохочувальні відзнаки (далі - відзнаки):

  1. Подяка Укравтодору (додатки 1, 2);
  2. Грамота Укравтодору (додатки 3, 4);
  3. нагрудний знак "Знак Пошани Укравтодору" (додатки 5, 6).
  4. До нагрудного знака "Знак Пошани Укравтодору" нагородженому видається посвідчення до нагрудного знака "Знак Пошани Укравтодору" (далі - Знак Пошани) (додатки 7, 8).


1.2. Відзнаками Укравтодору можуть нагороджуватись працівники апарату Укравтодору, підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління Укравтодору.

Підставою для нагородження є високі показники у праці, особисті досягнення в проектуванні, будівництві, ремонті, утриманні автомобільних доріг та дорожніх споруд, розробці і впровадженні досягнень науки, техніки і прогресивних технологій, вирішенні важливих проблем становлення та розвитку дорожньої галузі, її інфраструктури, соціальної сфери та дорожньої індустрії.

Нагородження відзнаками здійснюється поступово, починаючи з Подяки Укравтодору. Нагородження іншою відзнакою можливе не раніше ніж через два роки після нагородження попередньою.

Особи, зазначені в абзаці першому цього пункту, можуть відзначатись відповідними відзнаками також після виходу на пенсію.

1.3. Подякою Укравтодору нагороджуються працівники, зазначені в абзаці першому пункту 1.2 цього розділу, які відпрацювали не менше ніж 1 рік.

1.4. Грамотою Укравтодору нагороджуються працівники, зазначені в абзаці першому пункту 1.2 цього розділу, які відпрацювали не менше ніж 3 роки та вже були нагороджені Подякою Укравтодору.

1.5. Відзнакою Знак Пошани нагороджуються працівники центрального апарату Укравтодору, які сумлінно відпрацювали не менше ніж 15 років та вже були нагороджені Подякою Укравтодору та Грамотою Укравтодору. Повторно відзнакою Знак Пошани працівники не нагороджуються.

1.6. Подякою Укравтодору та Грамотою Укравтодору працівники можуть бути удостоєні за нові заслуги неодноразово, але не раніше ніж через рік після останньої відомчої заохочувальної відзнаки.

ІІ. Порядок представлення до нагородження

2.1. Висунення кандидатур, які представляються до нагородження відзнаками, здійснюється гласно у трудовому колективі, де працює особа, і оформлюється відповідним поданням.

2.2. Подання про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками вноситься на ім’я Голови Укравтодору керівниками структурних підрозділів центрального апарату Укравтодору, керівниками підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління Укравтодору, за погодженням з відповідним профспілковим комітетом дорожніх господарств не пізніше ніж за місяць до засідання колегії Укравтодору з питань нагородження відзнаками.

У поданні зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.

До подання додається біографічна довідка особи, яка представляється до нагородження.

2.3. Особа, яка має дисциплінарне чи адміністративне стягнення, що не знято, представленню для нагородження не підлягає.

2.4. Рішення про нагородження приймається колегією Укравтодору на підставі подання. Про нагородження відзнаками видається наказ Укравтодору.

2.5. Облік і реєстрація нагороджених здійснюються кадровою службою Укравтодору.

ІІІ. Порядок вручення відзнак

3.1. Відзнаки вручаються в урочистій обстановці Головою Укравтодору або за його дорученням першим заступником, чи заступником Голови Укравтодору, чи членом колегії. Вручення відзнак проводиться до загальнодержавних свят, чергової річниці утворення підприємств, з нагоди введення в експлуатацію об’єктів дорожнього будівництва, а також під час святкування професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника.

Про вручення відомчих відзнак складається протокол, зберігання якого забезпечується Укравтодором.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Голови Укравтодору.

3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого робиться відповідний запис із зазначенням дати та номера наказу про нагородження відзнаками.

3.4. Гранична кількість нагород протягом року:

  1. Подяк Укравтодору - не більше 100 одиниць;
  2. Грамот Укравтодору - не більше 300 одиниць;
  3. Знаків Пошани - не більше 30 одиниць.

IV. Порядок носіння і зберігання Знака Пошани

4.1. Знак Пошани носять з правого боку грудей і за наявності знаків державних нагород України розміщують нижче них.

4.2. У разі втрати відомчої відзнаки дублікат відзнаки не видається.

Директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг Д.О. Котлубей

 

podyakagramotaposvidchennya

medal